Battlefield 772

Návody

Battlelauncher - přehrávání dem ze hry v BF 2

Battlelauncher je jednoduchý program, díky kterému si budeš moci přehrávat demo z hraní BF2. Jedná se o první veřejnou betu, která umožňuje spuštění a prohlídnutí odehraných bitev zcela volně jako pták nebo pohledem z kamery umístěné nad hlavou toho, kdo ve hře nahrával. Program také umí zaznamenávat tvůj pohyb kamery a výsledek rovněž sledovat, nebo generovat do videa s koncovkou avi.

Nahrávání hry funguje i při hře s BOTama, stačí jen několik drobností. Spusť si BF2 a nastartuj si nějakou mapu. Zvol si povolání, místo objevení, squad. POZOR: nyní zmáčkni klávesu ~ (vlevo od čísel 1, 2, 3, atd.) a do konzoly zadej příkaz: demo.recordDemo název souboru (např. test01) - pro spuštění nahrávání.

Nyní schovej konzolu (klávesa ~) a spusť hru. Chvilku si hraj s BOTama a až si budeš myslet že máš už dostatečně dlouhou nahrávku zadej do konzoly příkaz: demo.stoprecording - pro ukončení nahrávání.

Nyní si stáhni program Battlelauncher 1.1.2 a taky nově dostupnou češtinu. Programu je potřeba zadat cestu k nainstalované hře BF2. Pak už stačí jen zvolit soubor s uloženým demem ze hry a kliknout na ikonu "RUN". Spustí se ti BF2 a nahraje se rovnou mapa, která je v demu uložena. Po spuštění, se můžeš rozlítnout po mapě jako pták a dívat se, co se kde odehrávalo na bitevním poli.
K ovládání jen podotknu, že je možné přepínat se na konkrétní lidi (BOTy) mezerou a zpomalovat čas přehrávání (klávesy 1, 2, 3, 4). Menu nalezneš pod klávesami Q a T (defaultně příkazy pro komunikaci ve hře).

Nahraná dema a pohyby kamer najdeš v adresáři: /Battlefield 2/mods/bf2/Demos/

Zásahové zony tanků,vrtulíků,letadel atd.

Také si často pokládáš otázku, kde že je tank v BF2 nejméně pancéřovaný? Proč to zkoušet přímo ve hře, když editor BF2 umožňuje nahlednout na modely techniky.

 
Design by Fred772 All rights reserved 2008