Battlefield 772

Zbraně

USA

ASSAULT
Tato třída bude mít k dispozici útočnou pušku M16A2 se silným granátometem M230

SPECIAL OPS
Tito elitní vojáci jsou vyzbrojeni zbraní M4 Carbine která patří do té lehčí kategorie. Další zbraň kterou mohou užívat je silnější a kratší útočná puška M16A2.

SUPPORT
Tato třída je vyzbrojena automatickou zbraní M264, která pro hráče představuje velkou palebnou sílu.

SNIPER
Sniper bude vyzbrojen odstřelovací puškou M24 se kterou bude hráč schopen trefit cíl vzdálený až 800m!!

MEDIC
Medik může samozřejmě léčit a také "oživovat" mrtvé, ale aby taky přežil on potřebuje do ruky taky pořádnou zbraň a tou je pro něj univerzální puška M16A2 který je v Americké armádě už od roku 1983
.

ANTITANK
Tito chlapíci ponesou účinnou zbraň na tanky a tou je Predator antitank missile - raketový systém navržený hlavně na ničení tanků. Pro osobní ochranu však budou mít světově proslulou zbraň MP5 Submachine gun.

ENGINEER
Inženýr nese brokovnici Remington 11-87 která mu nabízí lepší míření než ostatní brokovnice protože má menší rozptyl a nejvíc broků.

 

STŘEDOVÝCHODNÍ KOALICE

ASSAULT
Tato třída bude vyzbrojená kulometem AK-101 kombinovaným s GP30. AK-101 je moderní verze nesmrtelného Kalashnikova a GP30 je granátomet.

SPECIAL OPS
Tito vojáci jsou vyzbrojeni AKS-74U karabinou což je kompaktní a silná automatická puška známá hlavně pro svou malou velikost
.

SUPPORT
Podpora nese lehký kulomet.

SNIPER
Severovýchodní koalice bude mít ve sniperovské třídě sovětský "klenot" SVD Dragunov. Jeho hledáček obsahuje mimo jiného také infračervené zaměřování.

MEDIC
Lékaři nesou obvazy a pro svou bezpečnost AK-101.

ANTITANK
Aby tito vojáci dokázali čelit Americkým a Čínským obrněným jednotkám nesou sebou antitankovou střelu Erix. Je to řízená střela která však vyžaduje aby voják zaměřil na několik okamžiků cíl v hledáčku. Poté bude cíl zaměřen a raketa si ho už najde :)

ENGINEER
Inženýři nesou brokovnici Smoothbore která je navržena hlavně pro boj zblízka například v městských operacích.

 

CHINA

ASSAULT
Čínská pěchota nese útočnou pušku Type 56 ke které může voják připevnit granátomet GP25.

SPECIAL OPS
Čínské zvláštní operace s sebou nesou útočnou pušku Type 95 což je varianta silného a ohebného kulometu.Další jeho hlavní přednosti jsou že je lehký silný.

SUPPORT
Mohou poskytnout dělostřeleckou podporu a navíc jsou vyzbrojeni kulometem Type 95.

SNIPER
Čínští snipeři budou využívat odstřelovací pušku Type 88. S touto zbraní můžete efektivně zlikvidovat cíl vzdálený až 800 metrů!

ANTITANK
Stejně jako severovýchodní koalice tak i Čína používá v této třídě raketový systém Eryx. Další zbraní kterou sebou vojáci nesou je     Type 85 .

ENGINEER
Výzbroj Čínského inženýra je brokovnice Norinco 98 což je klon americké brokovnice Remington 870. Do této pumpovací brokovnice se vleze 8 nábojů.

 
Design by Fred772 All rights reserved 2008